menu

Masivní nábytek Gani: Luxusní Sheesham pro Váš Domov

Kolekce Gani představuje nekonečný příběh o eleganci a funkčnosti, spojený s indickým masivním nábytkem, který zdobí domovy svou nezaměnitelnou krásou. Tato exkluzivní řada nábytku z masivního sheeshamového dřeva není pouze souhrnem produktů, ale zároveň vypráví příběh o indické tradici, řemeslné dovednosti a kráse přírodních materiálů.

V této kolekci se setkáváme s masivními jídelními stoly, kde každá večeře se stává ceremonií a každá hostina zážitkem plným luxusu. Židle z této série nejsou pouze posezením, ale designovým prvkem, který dotváří celkový vzhled prostoru. Vitríny a komody pak přinášejí do vaší domácnosti nejen praktický úložný prostor, ale i umělecký prvek, který oživuje interiér.

TV stolky z kolekce Gani spojují moderní technologie s rustikálním designem, vytvářejíce tak harmonický celek pro váš obývací pokoj. Luxusní postele z masivu pak nabízejí nejen místo k odpočinku, ale i vizuální poezii spojenou s detaily a strukturou sheeshamového dřeva.

Masivní nábytek z kolekce Gani vás zavede do světa, kde tradice, kvalita a krása jdou ruku v ruce. V každém kousku nábytku se skrývá příběh indického řemesla, který vypráví o pečlivosti a péči věnované každému detailu. Přiveďte si do svého domova nejen nábytek, ale i kus indické historie a elegance.

Filtrovat
Odstíny skladem
 • Super natural
  Super natural
  Super natural
 • Only Stain
  Only Stain
  Only Stain
 • Natural
  Natural
  Natural
 • Mango
  Mango
  Mango
 • Light Walnut
  Light Walnut
  Light Walnut
 • Light Honey
  Light Honey
  Light Honey
Šířka
Hloubka
Výška
Filtrovat podle ceny
590 Kč
51790 Kč
Řadit podle:
Doporučujeme
Nejnižší cena
Nejvyšší cena
Aktivní filtry:
Žádný aktivní filtr.
NzhkNjN