menu

Objevte Exkluzivní Kolekci Indického Masivního Nábytku: Kolekce SITA

Prožijte atmosféru vzdálené Indie s naší exkluzivní kolekcí SITA, což je nejen masivní nábytek, ale také umělecký skvost plný mistrovských řemeslných detailů. Každý kus této kolekce je jedinečným vyjádřením elegance a exotiky inspirovaný krásou lotosového květu.

Kvalitní indické masivní dřevo mangovníku, ze kterého je každý kus vyroben, nese v sobě charakter a odolnost. Ručně vyřezávané lotosové květy a listy na povrchu nábytku vytvářejí unikátní ornament, který oživuje každý kousek kolekce.

Bílá povrchová úprava, pečlivě nanášená ručně, nejen zdůrazňuje detaily řezbářství, ale také dodává nábytku jemnost a svěžest. Každý kus nábytku z kolekce SITA je originální a přináší do vašeho domova atmosféru tradičního indického koloniálního designu.

SITA není pouze nábytek, je to umělecké dílo a zároveň záruka exotického dobrodružství v každém interiéru. Přeneste se do dalekých končin Indie prostřednictvím unikátních kusů, které nejen zdobí váš domov, ale také přinášejí nádech orientální mystiky.

Kolekce SITA je nejen masivní nábytek, ale cesta do světa bohaté indické tradice spojená s vkusem a elegancí. Obohaťte svůj domov o unikátní atmosféru s naší kolekcí SITA.

Filtrovat
Šířka
Hloubka
Výška
Filtrovat podle ceny
2990 Kč
35990 Kč
Řadit podle:
Doporučujeme
Nejnižší cena
Nejvyšší cena
Aktivní filtry:
Žádný aktivní filtr.
ZWFlY