menu

Masivní Nábytek Rami: Přiveďte Do Svého Domova Exotiku a Tradiční Indické Umění

Kolekce Rami vás zve na cestu za exotikou, elegancí a tradiční indickou řemeslnou prací. Každý kus masivního nábytku z této kolekce je unikátní dílo, které spojuje bohatou historii indického designu s moderním pojetím interiéru.

Rami není pouze nábytek, je to atmosféra domova naplněná teplem a pohodlím. Masivní postele z indického dřeva vytvářejí centrum vaší ložnice, zrcadla odrážejí krásu každé chvíle, a stolky či komody poskytují praktický úložný prostor s nádechem luxusu.

Svěží odstíny dřeva v kombinaci s jemnými liniemi vytvářejí kolekci Rami jedinečnou. Tato kolekce není jen o nábytku, je to příběh, který vypráví o řemeslné dovednosti indických umělců a o vašem individuálním vkusu.

Kromě masivních postelí, zrcadel a stolků nabízí kolekce Rami také rozmanité jídelní sety, které spojují kvalitu, eleganci a trvanlivost. Díky nízké údržbě a odolnosti masivního nábytku z indického dřeva si můžete užívat krásu kolekce Rami každý den.

Nabízíme vám možnost výběru z široké škály odstínů dřeva a rozměrů. Pokud však hledáte něco zcela jedinečného, jsme tu pro vás s možností zakázkové výroby. Přineste si kousek indického umění a tradice přímo do svého domova s kolekcí Rami, která zaujme svým rustikálním nádechem, indickým nádechem a masivním provedením.

Filtrovat
Odstíny skladem
 • Super natural
  Super natural
  Super natural
 • Only Stain
  Only Stain
  Only Stain
 • Natural
  Natural
  Natural
 • Mango
  Mango
  Mango
 • Light Walnut
  Light Walnut
  Light Walnut
 • Light Honey
  Light Honey
  Light Honey
Šířka
Hloubka
Výška
Filtrovat podle ceny
1790 Kč
48590 Kč
Řadit podle:
Doporučujeme
Nejnižší cena
Nejvyšší cena
Aktivní filtry:
Žádný aktivní filtr.
ZjA3Ym