Blog

  Nábytok z masívu – to pravé do vašej kuchyne

Nábytek z masivu – to pravé do vaší kuchyně

20. 04. 2018
Máte-li rádi přírodní materiály a chcete-li vsadit na špičkovou kvalitu, určitě vás zaujme nábytek z masivu z našeho e-shopu – pro jídelny a kuchyně máme širokou nabídku jedinečných produktů.
Číst více
Obývacia izba v rustikálnom štýle sa hodí aj do modernej domácnosti

Obývací pokoj v rustikálním stylu se hodí i do moderní domácnosti

17. 04. 2018
Rustikální nábytek je je specifický svým stylem, který se často charakterizuje jako spíše venkovský, selský apod. Jedná se o speciálně opracovaný nábytek z kvalitního dřeva, který tak ocení hlavně milovníci přírodních materiálů a konzervativnějšího designu. To ale neznamená, že by se nehodil i do moderně zařízených domů a bytů – příkladem je naše kolekce rustikálního nábytku pro obývací pokoje.
Číst více
Ako si vybrať vhodnú posteľ do spálne?

Jak si vybrat vhodnou postel do ložnice?

13. 04. 2018
Postel je nesmírně důležitou věcí, kterou je třeba vybírat velmi pečlivě a zvolit si takovou, jež bude pohodlná, odolná a bude mít vyhovující rozměry. Na které konkrétní parametry je dobré se při nákupu postele zaměřit?
Číst více
Zariaďte si luxusnú kanceláriu s nábytkom z masívneho dreva

Zařiďte si luxusní kancelář s nábytkem z masivního dřeva

10. 04. 2018
Kancelářské prostory nemusejí být vždy jen nudným a stroze vybaveným místem, které postrádá originalitu a není v něm nic zajímavého. Zútulnit a udělat z nich krásný prostor můžete s naším luxusním indickým nábytkem, vyrobeným z poctivého masivního dřeva.
Číst více
Objavte kúzlo rustikálneho nábytku z Indie

Objevte kouzlo rustikálního nábytku z Indie

06. 04. 2018
Líbí se vám rustikální styl a přáli byste si mít v něm celý svůj byt nebo dům? Není to žádný problém – v našem internetovém obchodě nabízíme široký sortiment rustikálního nábytku, vyrobeného v Indii.
Číst více
Do spálne sa najlepšie hodia kvalitné postele z masívu

Do ložnice se nejlépe hodí kvalitní postele z masivu

30. 03. 2018
Zařizování nového bytu nebo domu je spojené i s nákupem vhodného nábytku a dalšího vybavení. Zatímco některé druhy nábytku nejsou tolik důležité a dají se v případě potřeby snadno vyměnit, jednou z nejdůležitějších věcí je pohodlná a kvalitní postel.
Číst více
Nábytok z masívu je skvelou voľbou pre váš útulný domov

Nábytek z masivu je skvělou volbou pro váš útulný domov

27. 03. 2018
Přemýšlíte o tom, že si pořídíte nový nábytek do vašeho domu, ale nejste ještě pevně rozhodnutí, jakému materiálu nebo stylu dáte přednost? Chybu určitě neuděláte, pokud se rozhodnete pro nábytek z masivu.
Číst více
Rustikálny nábytok dokreslí atmosféru vášho domova

Rustikální nábytek dokreslí atmosféru vašeho domova

23. 03. 2018
U nábytku je nesmírně důležité, aby byl vyrobený z opravdu kvalitního materiálu. Veškerý rustikální nábytek, jenž v našem internetovém obchodě najdete, je zhotovený pouze z vysoce kvalitních a pečlivě vybraných dřevin, které se pro tyto účely dokonale hodí.
Číst více
Posteľ z masívu - kvalita, do ktorej sa oplatí investovať

Postel z masivu – kvalita, do které se vyplatí investovat

20. 03. 2018
Spánek je činnost, kterou v průměru strávíme přibližně třetinu života. I proto se vyplatí nešetřit na jeho kvalitě a dopřát si skutečně pohodlnou, kvalitní a krásnou postel, v níž se vám bude krásně usínat
Číst více