Blog

Nábytok na mieru si zamilujete!

Nábytek na míru si zamilujete!

29. 05. 2019
V tomto článku se dozvíte, proč je nábytek na míru lepší řešení než kupovat masově vyrábějící se nábytek. Důvodů je více a musíte si sami uvědomit, který je pro vás nejdůležitější. Mnoho lidí podceňuje tuto možnost při zařizování jejich domácnosti.
Číst více
Záhradný nábytok snov

Zahradní nábytek snů

27. 05. 2019
Léto už klepe na dveře a s ním i zahradní sezóna plná grilovačiek, posezení a odpočinku. Toužíte po letním relaxaci s přáteli či rodinou na vzduchu za přítomnosti slunce a dobré nálady? To, co vaše zahrada potřebuje je pořádný masivní stůl. Těch máme v nabídce nespočet.
Číst více
Ako zariadiť štýlovú kanceláriu?

Jak zařídit stylovou kancelář?

22. 05. 2019
Potřebujete mít kancelář na úrovni, která je reprezentativní a moderní? V tom případě je nejlepším řešením sáhnout po kvalitním masivním nábytku. Ten dodá místnosti velmi profesionální dojem a je trvanlivý. V každé kanceláří musí být konkrétní kusy nábytku, které samozřejmě nabízíme v množství různých druhů a provedení.
Číst více
Prvý dojem hostí zaistí predsieň z masívu

První dojem hostů zajistí předsíň z masivu

17. 05. 2019
Co dělá zařízení domácnosti výjimečným? Možná si při zařizování kladete tuto otázku a nevíte přijít na odpověď. My vám to prozradíme. Jedním z nejdůležitějších aspektů celkového dojmu ze zařízení je právě ten první dojem.
Číst více
Príprava palisandrového dreva pred samotnou výrobou masívneho nábytku

Příprava palisandrového dřeva před samotnou výrobou nábytku

14. 03. 2019
Kácení stromu Palisandr, respektive Sheesham wood tree, je možné už od dvacátého roku růstu samotného stromu, ale běžně se v praxi kácí stromy 100 leté a více. Kácení stromů je v Indii v některých oblastech velmi zajímavé, nejsou totiž některé firmy v Indii vybavené motorovýma pilam, jak jsme u nás běžně zvyklí, tak že jim bohatě stačí obyčejná sekera, kdy do stromu vysekávají rážku tak dlouho, dokud strom nespadne. Podívaná je to velmi zajímavá, je to jako pohled do minulosti, jak kácely stromy naši dědečkové. Nic méně proč ne? Fungovalo to dříve a funguje to tak i dodnes.
Číst více
Prečo posteľ  z masívu? Prečo je to dobrý krok?

Postel z masivu? Proč je to dobrý krok?

08. 03. 2019
Velký předpoklad k tomu, aby naše rána byla lepší z obouch výše popsaných pohledů je kvalitní spánek. Každý sníme o kvalitním spánku, o hezkých snech a příjemných ránech. Kdy se nám tak příjemně spí. K tomu patří dvě důležité věci – kvalitní matrace a kvalitní masivní postel.
Číst více
Palisander ako materiál na výrobu nábytku

Palisandr jako materiál na výrobu nábytku

07. 03. 2019
Masivní nábytek z palisandru je víc než jen spolehlivý a trvanlivý, je to krásný přírodní materiál, který je využívaný pro spokojenosti každého člověka
Číst více
Prečo sa oplatí investovať do masívneho nábytku?

Proč se vyplatí investovat do masivního nábytku?

05. 03. 2019
Masivní nábytek s porovnáním k dřevotřísce, laminátovým překližkám či ostatním materiálům, které se používají k výrobě nábytku, rozpoznáte pouhým okem.
Číst více
  Nábytok z masívu – to pravé do vašej kuchyne

Nábytek z masivu – to pravé do vaší kuchyně

20. 04. 2018
Máte-li rádi přírodní materiály a chcete-li vsadit na špičkovou kvalitu, určitě vás zaujme nábytek z masivu z našeho e-shopu – pro jídelny a kuchyně máme širokou nabídku jedinečných produktů.
Číst více
Obývacia izba v rustikálnom štýle sa hodí aj do modernej domácnosti

Obývací pokoj v rustikálním stylu se hodí i do moderní domácnosti

17. 04. 2018
Rustikální nábytek je je specifický svým stylem, který se často charakterizuje jako spíše venkovský, selský apod. Jedná se o speciálně opracovaný nábytek z kvalitního dřeva, který tak ocení hlavně milovníci přírodních materiálů a konzervativnějšího designu. To ale neznamená, že by se nehodil i do moderně zařízených domů a bytů – příkladem je naše kolekce rustikálního nábytku pro obývací pokoje.
Číst více
Ako si vybrať vhodnú posteľ do spálne?

Jak si vybrat vhodnou postel do ložnice?

13. 04. 2018
Postel je nesmírně důležitou věcí, kterou je třeba vybírat velmi pečlivě a zvolit si takovou, jež bude pohodlná, odolná a bude mít vyhovující rozměry. Na které konkrétní parametry je dobré se při nákupu postele zaměřit?
Číst více
Zariaďte si luxusnú kanceláriu s nábytkom z masívneho dreva

Zařiďte si luxusní kancelář s nábytkem z masivního dřeva

10. 04. 2018
Kancelářské prostory nemusejí být vždy jen nudným a stroze vybaveným místem, které postrádá originalitu a není v něm nic zajímavého. Zútulnit a udělat z nich krásný prostor můžete s naším luxusním indickým nábytkem, vyrobeným z poctivého masivního dřeva.
Číst více
Objavte kúzlo rustikálneho nábytku z Indie

Objevte kouzlo rustikálního nábytku z Indie

06. 04. 2018
Líbí se vám rustikální styl a přáli byste si mít v něm celý svůj byt nebo dům? Není to žádný problém – v našem internetovém obchodě nabízíme široký sortiment rustikálního nábytku, vyrobeného v Indii.
Číst více
Do spálne sa najlepšie hodia kvalitné postele z masívu

Do ložnice se nejlépe hodí kvalitní postele z masivu

30. 03. 2018
Zařizování nového bytu nebo domu je spojené i s nákupem vhodného nábytku a dalšího vybavení. Zatímco některé druhy nábytku nejsou tolik důležité a dají se v případě potřeby snadno vyměnit, jednou z nejdůležitějších věcí je pohodlná a kvalitní postel.
Číst více
Nábytok z masívu je skvelou voľbou pre váš útulný domov

Nábytek z masivu je skvělou volbou pro váš útulný domov

27. 03. 2018
Přemýšlíte o tom, že si pořídíte nový nábytek do vašeho domu, ale nejste ještě pevně rozhodnutí, jakému materiálu nebo stylu dáte přednost? Chybu určitě neuděláte, pokud se rozhodnete pro nábytek z masivu.
Číst více
Rustikálny nábytok dokreslí atmosféru vášho domova

Rustikální nábytek dokreslí atmosféru vašeho domova

23. 03. 2018
U nábytku je nesmírně důležité, aby byl vyrobený z opravdu kvalitního materiálu. Veškerý rustikální nábytek, jenž v našem internetovém obchodě najdete, je zhotovený pouze z vysoce kvalitních a pečlivě vybraných dřevin, které se pro tyto účely dokonale hodí.
Číst více
Posteľ z masívu - kvalita, do ktorej sa oplatí investovať

Postel z masivu – kvalita, do které se vyplatí investovat

20. 03. 2018
Spánek je činnost, kterou v průměru strávíme přibližně třetinu života. I proto se vyplatí nešetřit na jeho kvalitě a dopřát si skutečně pohodlnou, kvalitní a krásnou postel, v níž se vám bude krásně usínat
Číst více