menu

O nás

Toužíte po kvalitním nábytku, který vytvoří útulný domov po mnoho dlouhých let? Dokážete ocenit dobře odvedenou ruční práci?

Pokud vybíráte nábytek, měli byste při výběru být velice nároční, neboť je to něco, na co budete každý den koukat a každý den používat po mnoho let a co dělá Váš domov domovem. Naše společnost Furniture – Furn-design s.r.o.. vám přináší ucelenou nabídku INDICKÉHO MASIVNÍHO NÁBYTKU, který je vyroben z jednoho z nejtvrdších dřev na světě – Palisandru asijského – sheesham.

V čem tkví kouzlo asijského palisandru? Kromě toho, že je velice tvrdé a odolné, má také nádhernou, nenahraditelnou kresbu i barvu. Díky tomu, že veškerý nábytek je vyráběn kvalitní ruční prací, což je vůbec ten nejlepší možný způsob výroby, jsme schopni vám vyrobit nábytek na míru, v odstínu, jaký si budete přát. Můžete vybírat z pěti různých odstínů. Dřevo dovážíme přímo z Indie z kraje Mumbai, kde se těmto stromům hojně daří.

Chcete-li zútulnit Váš domov, chatu, či chalupu opravdu kvalitním nábytkem, nebo chcete připravit Vašim klientům v restauraci, kavárně, hotelu, či salonu opravdu příjemné prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a do kterého se budou rádi vracet, vyberte si z naší bohaté nabídky masivního nábytku. V naší nabídce naleznete například stoly, židle, postele, skříně, komody, konferenční stoly vinotéky a mnoho dalšího. Kromě nábytku Vám také můžeme nabídnout mnoho nádherných doplňků, které jsou typické pro indickou kulturu.

Proč si zvolit právě nás?

  • Máme mnoholeté zkušenosti s vybavením domácností i veřejných prostor
  • Dokážeme Vaše představy převést do realizace
  • Náš nábytek je výhradně z jednoho z nejodolnějších dřev na světě – Palisandru

Vytvořte ve svém domě originální prostředí, které hned každého zaujme. Věříme, že kouzlo indického nábytku, Vás na první pohled uchvátí.

ZmYzZmJhYW