menu

Zrcadla masiv

Prohlédněte si naši širokou nabídku zrcadel z masivu, která kombinují funkcionalitu s estetickou krásou. Každé z našich zrcadel je vyrobeno s důrazem na detail a kvalitu. Masivní dřevo, jako materiál, vyniká svou trvanlivostí a vysokou kvalitou, což z našich zrcadel činí nejen užitečný, ale i estetický doplněk vašeho domova. V naší nabídce najdete různé styly – od klasických po moderní designy, které se hodí do každé místnosti. Zrcadla z masivního dřeva jsou ideálním řešením pro zvětšení prostoru a zároveň přinesou do vašeho domova teplý a přírodní prvek. Investice do masivního dřevěného zrcadla je investicí do kvality a elegance, která vydrží roky.
Filtrovat
Odstíny skladem
 • Super natural
  Super natural
  Super natural
 • Retro
  Retro
  Retro
 • Only Stain
  Only Stain
  Only Stain
 • Natural
  Natural
  Natural
 • Mango
  Mango
  Mango
 • Light Walnut
  Light Walnut
  Light Walnut
 • Light Honey
  Light Honey
  Light Honey
Šířka
Hloubka
Výška
Filtrovat podle ceny
3190 Kč
10590 Kč
Řadit podle:
Doporučujeme
Nejnižší cena
Nejvyšší cena
Aktivní filtry:
Žádný aktivní filtr.

Zrcadla z masivu: Prvotřídní volba pro každou koupelnu

Pokud hledáte nejen praktický, ale i esteticky působivý doplněk do vaší koupelny, závěsné zrcadlo s dřevěným rámem je ideální volbou. Nabízíme širokou škálu zrcadel, od těch s jednoduchým dřevěným rámem po luxusní kousky z masivního dřeva, které dodají vaší koupelně na eleganci. Dřevěné zrcadlo do koupelny nejen že vypadá skvěle, ale díky použití kvalitního materiálu i vydrží. Naše zrcadla s masivním rámem jsou navržena tak, aby odolala vlhkosti a páře, což je dělá perfektní volbou pro každou koupelnu. Vyberte si dřevěné zrcadlo, které nejlepší odpovídá vašemu stylu a potřebám.

Zrcadla z masivu s policí a další doplňky

Zrcadla ze dřevěného masivu představují v interiéru nejen praktický, ale i estetický prve a díky svému robustnímu provedení dodávají prostoru na originalitě a teple. V naší nabídce najdete širokou škálu zrcadel s policí, zrcadlové skříňky a další produkty vyrobené z kvalitních dřevin, jako je palisandr či mango. Tato dřeva jsou vyhlášená svou trvanlivostí a jedinečnou texturou, která s přibývajícím věkem ještě více vynikne.

K zrcadlům z masivu lidé často vyhledávají další typy nábytku, které doplní a podtrhnou kouzlo přírodního dřeva. Oblíbené jsou například dřevěné konzolové stolky, které mohou sloužit pro dekorace nebo jako odkládací plochy v předsíních či ložnicích. Dalšími často pořizovanými kousky jsou masivní komody a skříně, které harmonicky doplňují prostor a zvyšují úložné možnosti.

Vybírejte z naší široké nabídky zrcadel a doplňujícího nábytku z exotických masivů a přineste do svého domova kousek přírodní elegance a funkčnosti.

ZmExZGE1