menu

První dojem hostů zajistí předsíň z masivu

Co dělá zařízení domácnosti výjimečným? Možná si při zařizování kladete tuto otázku a nevíte přijít na odpověď. My vám to prozradíme. Jedním z nejdůležitějších aspektů celkového dojmu ze zařízení je právě ten první dojem.


Co nesmí chybět ve výjimečné masivní předsíni?

1. Lavice

Nejvíce používaná součást předsíně, která může sloužit zároveň i jako botník. Mít pořádnou lavici z masivu neznamená jen vizuálně zpestřit předsíň, ale je to také velmi rozumná volba. Je to tím, že nábytek z masivu obecně je velmi trvanlivý, odolný a pevný. Něco, na co si denně sedne několik lidí musí být spolehlivé. V naší nabídce je na výběr několik druhů lavic v mnoha barevných provedeních z kvalitního dřeva. Vyberte si tu, která udělá vaši předsíň výjimečnou.

2. Zrcadlo

Co by to byla předsíň bez zrcadla? Každý den se do něj několikrát podívá prostě každý. Prázdná stěna vizuálně zvýrazňuje prázdnotu a to ničí útulnost domácnosti. Proto je důležité mít na stěně alespoň nějaký obraz, či fotky. Do předsíně se však nehodí nic víc než pořádně masivní zrcadlo. U nás najdete široké spektrum zrcadel z masivu v různých velikostech, tvarech a druzích.

3. Police
Nejlepší a vizuálně nejpříjemnější výplň prázdného prostoru. Masivní police je vynikající a multifunkční kus nábytku. Můžete ji využít v podstatě na cokoliv, co uznáte za esteticky či funkčně přínosné pro vaši domácnost. Jelikož jde o polici z masivu, nemusíte se bát, že po čase zeslábne. Je to investice do budoucnosti, kterou neprohloupíte. Masiv skvěle vynikne v jakékoli místnosti a dá se k němu velmi snadno kombinovat ostatní zařízení.

4. Toaletní stolek z masivu
Velmi praktický doplněk do mnoha místností. Jednou z jeho z jeho úkolů je zkrášlovat obydlí, protože se na něj dá položit mnoho estetických doplňků. Samozřejmě, má i praktickou funkci a určitě se sejde v každodenním životě. Ať už se rozhodnete zahrnout tento kus nábytku do vaší domácnosti nebo ne, určitě dejte šanci naší nabídce a my vám zaručujeme, že si některé provedení zamilujete.

Takže toto jsou naše tipy pro předsíň, která zanechá pořádný dojem. Abychom to shrnuli, kterýkoliv ze zmíněných druhů nábytku pouze pomůže k dokonalosti vašeho příbytku. Neváhejte podlehnout kvalitě a kráse masivního nábytku!

MDBjNTdhY