menu

Nábytek z masivu je skvělou volbou pro váš útulný domov

Přemýšlíte o tom, že si pořídíte nový nábytek do vašeho domu, ale nejste ještě pevně rozhodnutí, jakému materiálu nebo stylu dáte přednost? Chybu určitě neuděláte, pokud se rozhodnete pro nábytek z masivu. Ten je vynikajícím řešením pro každého, kdo má rád rustikální styl a preferuje spíše přírodní materiály.

 

Proč se luxusní nábytek z masivního dřeva vyplatí?

I když by se možná někomu mohl tento nábytek zdát trochu dražší, ve skutečnosti se jeho nákup bohatě vyplatí. Nábytek z poctivého masivního dřeva totiž nejenže dobře vypadá a skvěle doladí interiér každého domu, ale navíc je mimořádně odolný, vysoce kvalitní a vydrží vám dlouhé desítky let. Investice do něj je tak jednoznačně rozumným krokem, který má smysl.

 

Jaké druhy nábytku se v současné době z masivního dřeva dělají?

Indický nábytek nejsou zdaleka jenom postele, jídelní stoly nebo šatní skříně – z masivního dřeva se vyrábí i spousta dalších produktů, jako jsou např. komody, křesla, sedací soupravy, lavice, toaletní stolky, police, zrcadla, vinotéky, truhlice, vitríny, televizní stolky a mnoho dalších výrobků. Pokud se vám líbí rustikální styl, můžete si takto vybavit celou domácnost, od obývacího pokoje přes předsíň až po koupelnu.

 

Nábytek z indie je vhodný i pro komerční využití

Svoje využití najde rustikální nábytek z masivu nejen v rodinných domech a bytech, ale skvěle se hodí také do různých komerčních objektů, kde může výborně dokreslit jejich interiér a navodit patřičnou atmosféru. Příkladem mohou být např. restaurační (hospody, restaurace, bary, vinárny apod.) nebo ubytovací zařízení (hotely, penziony), ale třeba i některé obchody nebo kancelářské prostory. Kvalitním nábytkem z masivního dřeva tak můžete udělat skvělý dojem na svoje zákazníky a klienty.

NGVlM