menu

Luxusní rustikální masivní nábytek do předsíně

Také vaše předsíň si zaslouží být vybavena krásným a kvalitním nábytkem. Je to jedno z prvních míst, které uvidí vaši hosté a tak se určitě vyplatí si na něm dát záležet. Pokud si vyberete masivní nábytek pro předsíně z našeho e-shopu, určitě nebudete zklamaní.

První dojem při vstupu do domácnosti je nejen velmi důležitý pro Vás jako domácí ve Vašem domě nebo bytě, ale i pro hosty, kteří Vás ve Vašem domově navštíví. Každý hostitel, i když to neřekne na hlas, rád slyší slova chválí a pochvala k vybavení k tomu neodmyslitelně patří a mýt krásnou a kvalitně zařízenou masivním nábytkem předsíň, je k tomu první krok.

V této sekci pro vás máme krásné masivní lavice, kde najdete i botníky. Tim to nábytkem by měla začínat každá předsíň a každá vstupní hala. Je velmi důležité mít prostor, kam se při nazouvání či vyzouvání bot kam sednout a nebo kam schovat boty. Najdete zde spoustu různých druhů lavic či botníků, které jsme schopni dodat v různých barvených provedeních.

Někteří naší klienti řeší sednutí v předsíni na klasickou masivní židlí a není se proč tomu divit – je praktická, relativně skladná a je spousty různých druhů k výběru. Někteří řeší židle, někdo křeslo, někdo odkládacíma stolkama, ovšem není nad klasický botník z masivu, který je do každé předsíně jak stvořený.

Masivní toaletní stolky bývají taky často vyhledávány, protože první při vstupu když se otevřou dveře je, kam si odložíme klíče a další drobnosti kapsy. Toaletní stoky nebo masivní police jsou ideální k vyřešení této situace.

Masivní komoda by v chodbě a předsíni rozhodně neměla také chybět. Co tím získáme? Úložný prostor, první krásný dojem, prostor pro nějaký bytový doplněk jako je například lampa či rodinné foto. Navíc máte výběr z mnoha druhů, stylů, které je pečlivě dobře vybrat a u nás tu nabídku máte. Výběr ze dvou dřevin a sedmi odstínů ta ideální varianta k vytvoření objednávky.

Vše v té nejvyšší kvalitě a ručně vyrobené z prvotřídního masivního dřeva z Indie. Skvělý servis, doprava zdarma, rychlé dodání a bohatý výběr, to vše napomáhá ke správnému zvolení a výběru nejen správného eshopu, ale i k výběru nábytku.

Také vaše předsíň si zaslouží být vybavena krásným a kvalitním nábytkem. V této sekci pro vás máme krásné masivní lavice, židle, toaletní stolky, komody, police a zrcadla.

MGEzMzZ