menu

Luxusní rustikální dřevěná jídelna z masivu

Ať už máte velký dům se samostatnou jídelnou, nebo potřebujete vybavit svoji kuchyni, veškerý potřebný nábytek naleznete právě v této kategorii. Vše je vyráběno ručně a vždy je použito pouze to nejlepší dřevo, jež vyniká svojí tvrdostí a odolností.

Proč zvolit masivní nábytek od nás a proč právě Indický nábytek z masivního dřeva? Odpověď je jednoduchá – kvalita, spolehlivost, trvanlivost. Někoho může znepokojit cena, ale pokud člověk umí dobře počítat a řekne si – koupím raději za 10 let 3 nekvalitní jídelní stoly nebo 1 kvalitní za 10 let, správnou odpověď si každý najdeme rychle sami.

Udělejte si luxusní jídelnu v rustikálním stylu díky našemu špičkovému indickému nábytku z masivního dřeva. Objednat si v našem e-shopu můžete masivní jídelní stoly do kterých je radost bouchnout , radost z nich jíst, radost z nich utírat špinavé a mokré kaňky od jídla. Masivní stoly nabízíme ve spoustě druhů, stylů, rozměrů a opravdu každý zákazník si musí přijít na své. I tady často zákazníkům napomáhají ke snadnějšímu výběru kolekce, z kterých si každý rád vybírá a vybere.

Pro ještě snadnější výběr máme sekci masivní jídelní sestavy, kde zákazník už vidí, jaký typ židle se k danému stolu hodí a může to usnadnit výběr, rozhodování, nebo minimálně představu o tom, jak by měla vypadat jídelní sestava u Vás doma.

Masivní židle a jejich výběr je kolikrát tou nejnáročnější částí při výběru té správné židle. Někdo řeší opěrky na ruky, někdo řeší polstrování, někdo řeší hladké a čisté linie. U nás si každý vybere, Máme spoustu druhu židlí z masívu a každý si u nás přijde na své.

Masivní lavice často naši zákazní využívají s kombinací například 4 židle a jednu lavici , nebo dvě židle do čela stolu a dvě lavice na bok. Proč tomu tak je? Někdo nemá prostor na židle, někdo má děti a nechce řešit zasouvání a někomu se jen líbí – každý si u nás najde to své, co chce a co se mu líbí.

Masivní příborníky a  masivní komody už zas tak často lidé do kuchyní neřeší, pokud ovšem není kombinace domácnosti jídelny společně s obývacím pokojem, v ten moment se to stává hlavní součástí při výběru a velmi často je právě výběr masivní komody nebo příborníku tou první věcí, co klienti vybírají.

Masivní vinotéky už jsou jen takovým zpestřením dané místnosti a hodí se obzvláště na červené víno, kdy docílíte pokojové teploty.

U našeho zboží zaručujeme jejich prvotřídní kvalitu, jelikož zboží pochází od nejlepších výrobců masivního nábytku v Indii.

Udělejte si luxusní jídelnu v rustikálním stylu díky našemu špičkovému indickému nábytku z masivního dřeva. Objednat si v našem e-shopu můžete masivní jídelní stoly i jídelní sestavy, židle, lavice, příborníky, komody nebo vinotéky.

NDA5N2